JAKO ANTICKÁ BOHYNĚ

Staří Řekové dobře věděli, jak nejlépe pečovat o své tělo a vlasy. Využívali k tomu léčivé, blahodárné oleje a v této „beauty nauce“ se stali mistry a my nyní čerpáme z jejich znalostí. Staletími prověřené, extra výživné ingredience se nacházejí i ve dvou novinkách řady vlasové péče Mythic Oil od L‘Oréal Professionnel.

Při pravidelném používání této luxusní řady, která je napěchována vzácnými oleji a nabízí produkty pro všechny typy vlasů, bude vaše hříva zdravější, lesklejší i hustější!

Vyzkoušejte dvě novinky z této exkluzivní linie a zažijte i doma pocit, jaký si vychutnáváte při návštěvách kadeřnického salónu.

gamme-star

Créme Universelle
Arganový a mandlový olej z fair-trade zdrojů jsou hlavní aktivní složky tohoto krémového balzámu, který pronikne do vlasového vlákna a zajistí hloubkovou výživu. Rovněž krásně vyhladí povrch každého vlasu a slouží také jako termo-ochrana až do 230°.

Tip: Přípravek je multifunkční, můžete ho použít jako klasický kondicionér a aplikovat na šamponem umyté vlasy a poté opláchnout, nebo využijte jeho stylingové vlastnosti, naneste ho na vlhké kadeře, ale již nesmývejte.

Brume Sublimatrice
Okamžité osvěžení účesu a hydrataci dodá tato výživná, ale zároveň velmi lehká péče ve spreji. Díky výtažkům z pomerančového olejem a slunečnicového extraktu a mikro-difuzi chrání proti krepatění. Noste přípravek s sebou v kabelce a kdykoliv si oživte svůj účes. Extra lesk a příjemná vůně jsou další přidanou hodnotou.

Tip: Sprej nastříkejte na suché vlasy, do délek a na konečky, ideální je aplikovat ho druhý den po mytí vlasů.

Inspirujte se i vy beauty kouzly antických Řeků a zařaďte tyto malé zázraky do svého kosmetického rituálu.