REBELSKÁ ROMANCE No. 2

KOLEKCE VLASOVÝCH TRENDŮ PRO JARO/LÉTO 2016

Co se vám vybaví, když se řekne romantika? Zasněné pohledy, růžové tváře, pastelové barvy a nadýchané šaty, čekání na vysněného prince? Probuďte se, milé princezny! V 21. století je romantika o síle emocí a schopnosti získat to, po čem touží vaše srdce. Připojte se k romantické vzpouře a vykřičte své pocity do světa! Jste snad pyšná královna, andělská svůdnice, bojovnice za lásku nebo víla se srdcem rebelky? Objevte v sobě tisíce podob, které na sebe láska bere, nebojte se vystoupit z davu. Láska je odlišnost i podoba, pohyb i póza, světlo i stín. Je to kontrast barev od studené blond k teplé přírodní hnědé, od jemných pastelů až po výrazné odstíny mědi.

V první společné kolekci vytvořené ambasadory L´Oréal Professionnel z České republiky a Slovenska, vás každý look vezme na cestu lásky, nenávisti, boje a smíření. Jaká je láska v dnešní době?

KOLÁŽ

ROZPUSTILÉ VÍŘENÍ

Ambasadorka Petra Měchurová

 Láska je tornádo

vlnaSilná, nespoutaná, svobodná a nekontrolovatelná. Trvá jen okamžik než vás zasáhne a
zamotá vám hlavu. Ani se nesnažte zůstat nohama pevně na zemi. Zkusíte ji zkrotit, nebo se podvolíte a necháte se unést?

“Rozcuchaný messy vzhled vlasů kontrastuje s křehkostí tváře a vytváří tak příjemnou dynamiku celého looku. Hravost účesu je ještě umocněna zvýrazněnými prameny v různých odstínech hnědé a mahagonově měděné, které podtrhují propracovanou texturu celého účesu.”

Produkty:

Gel pro rozcuchaný vzhled Scruff Me, WILD STYLERS, Tecni. Art, L´Oréal Professionnel, 350 Kč; Sprej pro extra silnou fixaci AIR FIX, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 350 Kč

vlna prep

PIXEL PASTEL

Ambasador Michal Zelenka

 Láska je nebezpečná

blondHněv, obsese, nenávist, žárlivost a touha kontrolovat. Jste to stále vy, nebo cizí ledová královna s mrazivým pohledem? Dokážete takovou lásku spoutat, nebo ji pustíte ze řetězu?

 “Ledová perleťová blond dává vyniknout nevšednímu šeříkově modrému efektu vytvořenému moderní technikou Pixel Colour. Netradiční propojení hladké textury ve vrchní partii a nedbalému messy-dressy v konečcích dodává celému účesu mimořádnou strukturu a pohyb.” 

Produkty:

Sprej pro definování textury Crepage de Chignon, WILD STYLERS, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 350 Kč; Sprej pro mokrý efekt vlasů Shower Shine, WET DOMINATION, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 275 Kč

blond pre

MODRÁ REBÉLIE

Tecni.ART stylista Marek Pátl

Láska bolí

modráKolikrát jste měla pocit, že vám nikdo nemůže ublížit tak jako ti, které opravdu milujete? Slova mohou ranit více, než úder do tváře. I přesto odoláváte, snažíte se čerpat nové síly a odpustit… anebo už dokážete jít dál?

“Na první pohled smyslně jednoduchý účes získává rebelský nádech díky modrému ‚koření‘ ve vrchní partii vlasů. Celý look je pak protkán jemnými pramínky poletujícími kolem tváře, které účesu dodávají lehkost a kontrastují s uhlazenou elegancí přední a zadní části vlasů.“

Produkty:

Gel pro mokrý vzhled účesu Extreme Splash, Wet Domination, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 275 Kč; Sprej pro mokrý vzhled účesu Shower Shine, Wet Domination, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 275 Kč

modrá prep