REBELSKÁ ROMANCE No. 1

KOLEKCE VLASOVÝCH TRENDŮ PRO JARO/LÉTO 2016

Co se vám vybaví, když se řekne romantika? Zasněné pohledy, růžové tváře, pastelové barvy a nadýchané šaty, čekání na vysněného prince? Probuďte se, milé princezny! V 21. století je romantika o síle emocí a schopnosti získat to, po čem touží vaše srdce. Připojte se k romantické vzpouře a vykřičte své pocity do světa! Jste snad pyšná královna, andělská svůdnice, bojovnice za lásku nebo víla se srdcem rebelky? Objevte v sobě tisíce podob, které na sebe láska bere, nebojte se vystoupit z davu. Láska je odlišnost i podoba, pohyb i póza, světlo i stín. Je to kontrast barev od studené blond k teplé přírodní hnědé, od jemných pastelů až po výrazné odstíny mědi.

V první společné kolekci vytvořené ambasadory L´Oréal Professionnel z České republiky a Slovenska, vás každý look vezme na cestu lásky, nenávisti, boje a smíření. Jaká je láska v dnešní době?

KOLÁŽ

BURGUNDSKÝ FLASHDANCE

Ambasadorka Andrea Josková

Láska je čistá

vlny

Jako kapka vody dopadající na klidnou hladinu jezera. Každý zvuk, každý okamžik vám zní v hlavě než zmizí v zapomnění. Svět odplouvá, vytrácí se a každý váš smysl se snaží zachytit sebemenší ozvěnu emocí. Co myslíte, je to čistota, nebo šílenství? 

“Klasický bob díky spojení s volnějšími provzdušněnými vlnami a netradičně strukturovanou ofinou získává nový, rafinovaný nádech – vzniká něžně rozdivočelý wild bob. Ponechává si však lehounkou vzdušnost i přirozený pohyb vlasů díky mahagonovým pramínkům v komplexní barvě burgundského vína, které krásně rámují nejen zamilovanou tvář.”

Produkty:

Lak s extra silnou fixací Infinium EXTRA STRONG, L´Oréal Professionnel, 199 Kč; Pěna definující vlny Spiral Queen, Hollywood Waves, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 275 Kč

vl

KRYSTALICKÁ MĚDĚNÁ

Ambasadorka Irena Vavrušková

Láska je síla

rezNutí vás pracovat na ní každý den, ale zároveň je láska motor, který vám dává odhodlání, vnitřní sílu a vytrvalost. Přináší víru v sebe samé, pomáhá dosáhnout vytyčených cílů. Prohrajete, nebo zvítězíte?

 “Čistota, mohutnost splývajících krystalicko-měděných, zdravých vlasů bez zbytečných vln a rušivých tvarů je doplněna originálními efekty z pramenů omotaných hedvábnými šňůrkami, které vlasy zvýrazňují a současně zdobí.”

 Produkty:

Gel-krém pro uhlazený účes s objemem LISS and PUMP UP, DUAL STYLERS, TECNI.ART, L´Oréal Professionnel, 350 Kč; Sprej pro extra silnou fixaci AIR FIX, TECNI.ART, L´Oréal Professionnel, 350 Kč

Untitled (kopie 2)

NESPOUTANÁ PUDROVĚ RŮŽOVÁ

Ambasador Ľudovít Vida

 Láska je nepředvídatelná

růž

Přichází neočekávaně a většinou v nejméně vhodnou chvíli. Objeví se jako na pohled
nevinný růžový plameňák, který kolem vás jen zlehka krouží a poletuje, aby posléze otřásl celým vaším životem. Dostane vás, anebo odletí? 

“Účes je esencí svobody a pohybu, kdy vzdušná vlna vedená nad čelem a volně splývající přes obličej dává vyniknout netradiční pudrově růžové barvě. Ta přechází od intenzivního odstínu u kořínků po lehký barevný nádech v konečcích.”

Produkty:

Gel-krém pro uhlazený účes s objemem Liss and Pump up, Dual Stylers, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 350 Kč; Sprej pro rozcuchaný vzhled Savage Panache, 60´s BABE, WILD STYLERS, Tecni.Art, L´Oréal Professionnel, 350 Kč

r2

ELEKTRIZUJÍCÍ MĚĎ

Ambasador Libor Šula

 Láska je hra

Untitled

Nezná hranice, donutí vás dělat věci, které jste nikdy předtím nezkoušela. Jako jediná vám umožní cítit se opět mladá, každou lásku prožíváte jako by byla ta první. Ale dejte pozor, v této hře je velmi jednoduché prohrát. Na kterou kartu si vsadíte?

 “Tento účes plný energie a pozitivního náboje nenechá jediného muže chladným. Elektrizující měď a záblesky světla dokonale ladí s živým, vzdušným střihem, který dává vlasům svobodu a pohyb. Díky prosvětlení v přední partii si ovšem zachovává také křehkost a jemnost.”

Produkty:

Matující vosková pasta pro texturu, Tvarování a definici Density Material, L´Oréal Professionnel, 275 Kč; Lak na vlasy Infinium SOFT, L´Oréal Professionnel, 199 Kč

Untitled (kopie)