SMARTBOND: ZDRAVĚ A BLOND!

 

Konec kompromisů mezi trendy v barvení a zdravými vlasy! Už se nemusíte bát zesvětlování, melírování či barvení! Je tu novinka, která o vaše vlasy pečuje i během těchto služeb.

Značka L’Oréal Professionnel uvádí na trh novinku SMARTBOND, která umožní splnit vaše sny o perfektním zesvětlení, melíru či barvě bez kompromisu a také bez následků a zcitlivění vašich vlasů. Služba probíhá v salonu a obsahuje i produkty pro následnou péči na doma, která její efekt prodlouží.

ombr

Ráda zkoušíte poslední módní trendy v barvení vlasů? Často si necháváte zesvětlovat či melírovat vlasy? Toužíte po radikální změně barvy, ale chcete zároveň svým vlasům dopřát maximální péči i během těchto služeb? Dnes se už nemusíte bát, že vaše vlasy budou po změně barvy či zesvětlení poškozené. Do salonů totiž přichází nová služba SMARTBOND, která vám zaručí, že o vaši hřívu bude pečováno i při zesvětlování či změně barvy, ať už bude jakkoliv radikální.

babylights

Jedinečný systém SMARTBOND zajistí nejenom ochranu, ale také posílení vlasu při každém zesvětlování, melírování či barvení. Díky tomu se dnes už nekladou meze vašim přáním ani kreativitě vašeho kadeřníka!

strobing

Služba se skládá se ze tří kroků, z nichž první dva vám aplikuje kadeřník jako službu v salonu a třetí je určený pro péči na doma pro prodloužení efektu služby. Stačí jej používat místo vaší klasické péče při každém pátém mytí vlasů.

smartbond-pate-na-doma-kopie

SMARTBOND, péče na doma, 250 ml, 408 Kč