TRENDY LOOKY Z PŘEHLÍDKOVÝCH MOL

Jak docílit kreativního, ultra trendy účesu? Gely Dual Stylers to zvládnou za vás!

V dnešním zběsilém životním tempu je každá minuta drahá. Šetřete čas a používejte přípravky 2v1. Produkty z řady Tecni.Art Dual Stylers poskytnou dva efekty v jednom kroku – ochranu před teplem a perfektní styling!

bouncytenderrvb-6

Pro docílení extra objemu jemných vlasů

Liss & Pump Up

Krém obsažený v tomto produktu dodá vlasům hebkost a lesk a usnadní rozčesávání. Druhá složka – gel – ochrání při tepelné úpravě.

Výsledek: Dlouhotrvající objem a sametová hebkost. Už během foukání dochází ke zvětšení objemu a pozvednutí vlasů od kořínků.

Stylistka L’Oréal Professionnel Misha Čadková o něm říká: „Liss & Pump Up jsem si hodně oblíbila. Tento dvousložkový produkt je prostě skvělý! Používám ho na foukání jemných vlasů. Vysuším je, poté v dlaních rozetřu Liss & Pump Up a po pěšinkách dlaněmi vetřu k hlavě. Pokud chci zpevnit i délky, aplikuji po celé délce vlasů. Ideální je i druhý den, když potřebuji vlasy zvednout. Nanesu produkt místně tam, kam je potřeba, a nasucho ještě přefoukám. Vlasy vůbec nelepí a nejsou zatížené. Liss & Pump Up je tedy ideální i pro jemné vlasy.“

Více o Mishe a její práci najdete zde.


Pro zmenšení objemu nepoddajných vlasů

Sleek & Swing

Uhlazující krém zkrotí neposednou hřívu, usnadní rozčesávání a dodá lesk, zatímco gel zajistí termoochranu a dlouhotrvající kontrolu.

Výsledek: Zmenšený objem a výrazný lesk, pro ještě hladší účes použijte žehličku.


Pro pružné a smyslné lokny

Bouncy & Tender

Krém vyhladí a zkrotí rozlítané kudrnaté vlasy, poskytne lesk a hydrataci a gel zajistí ochranu při tepelné úpravě, vlasy nezatíží a celý účes odlehčí.

Výsledek: Hladké, elegantní vlny, které při použití difuzéru nabudou na objemu.

2016-05-25_14-20-30

Doporučená cena: Dual Styler, 150 ml, 350 Kč