VLASY JAKO TRENDY MÓDNÍ DOPLNĚK No. 2

Nová kolekce podzim/zima 2016 – 2017 L´ORÉAL PROFESSIONNEL je inspirovaná vlasovými trendy z módních přehlídek světových fashion weeků. Tuto sezonu se vlasy stávají skutečným módním doplňkem, který je jakousi finální tečkou k dosažení perfektního looku. Největšími trendy jsou styly GLUNGE, WARRIOR BRAID a BOWIESH. V oblibě módních guru nechybí letošní podzim ani glamour vlny a sexy variace oblíbeného bobu. Inspirujte se, buďte originální a sexy!

BLURRED  BOB

Moderní bob, plný energie a objemu transformuje klasický účes do nové sexy podoby a dodává své nositelce punc ležérnosti. Základním prvkem je dlouhá ofina, která zakrývá obočí. Do délek se aplikuje destrukturizační sprej pro nedbalý a matný efekt.

blurred-bob2-kopie

Produkty:

  • CRÊPAGE DE CHIGNON, Wild Stylers, L’Oréal Professionnel, 200ml, 350 Kč
  • SHOWER SHINE , Wet Domination, 160ml, 275 Kč

 

WARRIOR BRAID

Vyzkoušejte tento velmi trendy “válečnický” look, inspirovaný oblíbeným seriálem Hra o trůny. Jde o nedbale zapletený cop, ideálně i více copů zpletených dohromady pro ještě mohutnější efekt.

warrior-braid-kopie

Produkty:

  • CRÊPAGE DE CHIGNON, Wild Stylers, 200ml, 350 Kč
  • FIX DESIGN z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 200ml, 275 Kč

 

WAVY   LOB

Efekt jako od slunce posílený vlnitým plážovým stylingem. Tento zářivý letní look kontrastuje s podzimními trendy přehlídkových mol. U hlavy jsou vlasy uhlazené, pak se pomalu vytáčejí směrem ven. Ideálním produktem pro dosažení nedbalých vln je slaný sprej, jako je Beach Waves.

wavy-lob-kopie

Produkty:

  • BEACH WAVES, Wild Stylers z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 150ml, 350 Kč
  • SAVAGE PANACHE , 60’s Babes, 250 ml, 350 Kč