VLASY JAKO TRENDY MÓDNÍ DOPLNĚK No. 1

Nová kolekce podzim/zima 2016 – 2017 L´ORÉAL PROFESSIONNEL je inspirovaná vlasovými trendy z módních přehlídek světových fashion weeků. Tuto sezonu se vlasy stávají skutečným módním doplňkem, který je jakousi finální tečkou k dosažení perfektního looku. Největšími trendy jsou styly GLUNGE, WARRIOR BRAID a BOWIESH. V oblibě módních guru nechybí letošní podzim ani glamour vlny a sexy variace oblíbeného bobu. Inspirujte se, buďte originální a sexy!

GLUNGE

Ležérní účes na půli cesty mezi glamour a grunge s inspirací v 90. letech. Vlasy jsou u kořínků jen jemně uhlazené, v délkách a koncích navlněné a lehce rozcuchané prsty pro přirozený a ležérní look.

glunge2-kopie

Produkty:

  • MESSY CLICHÉ, FRENCH GIRL HAIR z řady Tecni.ART, 150ml, 275 Kč
  • SAVAGE PANACHE , 60’s Babes od L´Oréal Professionnel, 250 ml, 350 Kč

 

BRAIDED BUN

Tento rozcuchaný zapletený drdol je skvělým způsobem, jak vytvořit uvolněný, zdánlivě neupravený look. Délky jsou na jedné straně jednoduše zapletené a pak zamotané do volného drdolu. Perfektní nedbalý sexy look pro podzimní dny inspirovaný ulicemi Paříže.

braided-bun-kopie

Produkty:

  • SIREN WAVES , Hollywood Waves, z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 150ml, 275 Kč
  • SAVAGE PANACHE , 60’s Babes, 250 ml, 350 Kč

 

BOWIESH

Lehce androgynní look inspirovaný památkou nedávno zesnulého zpěváka Davida Bowieho. Vlasy jsou sčesané dozadu, na stranách ještě nadzdvižené do většího oblouku. Pak uhlazené a zafixované stylingovými produkty, které dodají požadovaný wet look a fixaci.

bowiesh-kopie

Produkty:

  • SHOWER SHINE , Wet Domination, 160ml, 275 Kč
  • FIX DESIGN z řady Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 200ml, 275 Kč